Сільський голова - Компанієць Катерина Іванівна

Народилася 26 лютого 1969 року в с. Бугаївка Глобинського району Полтавської області в сім‘ї колгоспників.

У 1984 році з похвальним листом закінчила Бугаївська восьмирічну школу та вступила до Полтавського сільськогосподарського технікуму, який з відзнакою закінчила у 1988 році. З 1988 по 1993 рік навчалася в Уманському сільськогосподарському інституті ім. О.М. Горького, за спеціальністю «Агрономія». У 2002 році закінчила Полтавський державний університет ім. В.Г.Короленка за спеціальністю «Практична психологія».

З 1998 по 2007 рік працювала в Бугаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на посаді педагога – організатора.

17 червня 2007 року на позачергових виборах обрана Бугаївським сільським головою.

У 2011 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління при Президентові України та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Одружена. Має двох синів.

Декларація про доходи сільського голови за 2015 рік